Jsme MILLS

Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky a základní škola MILLS, s.r.o.

pin Sídlíme v  Čelákovicích na nám. 5. května 2/12

Můžeš u nás studovat v kombinovaném studiu 3letý obor Diplomovaný farmaceutický asistent (53-43-N/1.) Stačí na konci zvládnout Absolutorium z odborných předmětů a cizího jazyka a získáš titul DiS. Na všechno tě perfektně připravíme v zajímavých předmětech.

Po škole budeš moct pracovat ve všech typech lékáren, v laboratořích pro kontrolu léčiv, výdejnách zdravotnických prostředků, pracovištích zabývajících se výrobou a distribucí léčiv i prodejnách léčivých rostlin. Nebo můžeš pokračovat ve studiu na univerzitě a stát se magistrem nebo magistrou.

Rozhodně se tedy nemusíš bát, že o práci nezavadíš.

Pojď si prohlédnout školu
Dny otevřených dveří proběhnou 10.3. a 12.5.2021. Formu ještě upřesníme podle aktuálního opatření vlády.
alarm
clock
Podání přihlášek (2. kolo)
zveřejníme v následujících dnech
clock
Školné
28 000 Kč / ročně
clock
Stipendium
bližší informace níže
clock
Forma studia
Kombinovaná

Výše stipendia

Petra M.

Škola MILLS pro mě znamená tři roky života stráveného s knihou v ruce, ale jsem za to zpětně moc ráda. Mám dnes dostatek odborných znalostí, abych s klidným srdcem mohla předávat tyhle znalosti našim zákazníkům lékárny, což mě moc baví, snad více než práce v přípravně.

Martin K.

MILLS je škola, kde získáte odborné, aktuální, a především praktické informace, které potřebujete pro svou práci. Učitelé jsou všichni velcí odborníci a většinou působí ve vedoucích funkcích v lékárenském provozu, a to se mi na škole líbilo nejvíc.

Lenka H.

Do školy se mi původně moc nechtělo, ale protože se mi nelíbilo moje původní zaměstnání, které jsem si bohužel byla nucena zvolit v 15ti letech, kdy jsem ještě nevěděla, co vlastně chci, tak jsem se rozhodla změnit svoji profesi. Zjišťovala jsem na netu jaké jsou možnosti studia v oboru DFA a nejvíc se mi líbily podmínky na MILLS. A skutečně byly i po celou dobu dodrženy, což je nejvíc, např. to že praxi jsem mohla konat v místě svého bydliště, které je od školy vzdálené 230 km. Nebo fajn bylo, že když jsem měla např. nemocné děti a nemohla jsem o víkendu přijet do školy, mohla jsem si výuku nahradit s jinou vyučovací skupinou a o výuku jsem nepřišla. Dneska pracuji v lékárně a vím, že sem srdcem patřím.

Jak probíhá přihlášení

Pošleme ti veškeré info včetně návodu, jak se přihlásit.

email

Pošleme ti e-mail s přehledným postupem

sipka
email

Vyplníš přihlášku a pošleš ji poštou

sipka
email

Přijdeš na zápis

sipka
study

Studuješ!

Zajímá mě to
Díky! Za chvilku ti všechny info ke studiu přijdou na e-mail.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Údaje nejsou sdíleny se společností ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING a.s.