Místo, kde
má smysl studovat

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická

pin Sídlíme v  Kolíně na Karoliny Světlé 135

Můžeš u nás studovat v denním studiu 3letý obor Diplomovaný farmaceutický asistent (53-43-N/11.) Stačí na konci zvládnout Absolutorium z odborných předmětů a cizího jazyka a získáš titul DiS. Na všechno tě perfektně připravíme v zajímavých předmětech.

Po škole budeš moct pracovat ve všech typech lékáren, v laboratořích pro kontrolu léčiv, výdejnách zdravotnických prostředků, pracovištích zabývajících se výrobou a distribucí léčiv i prodejnách léčivých rostlin. Nebo můžeš pokračovat ve studiu na univerzitě a stát se magistrem nebo magistrou.

Rozhodně se tedy nemusíš bát, že o práci nezavadíš.

Pojď si prohlédnout školu
Dny otevřených dveří jsou prozatím zrušeny. Pokud máš dotaz, volej na číslo 601566300 nebo 321724041. Můžeš se také zeptat na e-mailech krepelkova@zdravotka.cz nebo hlavackova@zdravotka.cz
alarm
clock
Podání přihlášek (2. kolo)
zveřejníme v následujících dnech
clock
Školné
3 000 Kč / ročně
clock
Forma studia
Prezenční
Zuzka K.

Pro DFA jsem se rozhodla na základě uplatnění po absolvování studia, jelikož je tento obor velice rozmanitý. Navíc mě osobně práce s lidmi vždy bavila a proto to byla jasná volba.

Tomáš B.

DFA jsem šel studovat, protože mě baví pomáhat lidem. Je příjemný pocit, když se za vámi pacienti vrací a děkují za to, že jste jim pomohli. Každý den v této práci je unikátní a člověk nemá šanci zapadnout do monotónního stereotypu.

Aneta M.

Pro toto zaměření jsem se rozhodla, protože mi od začátku přišlo zajímavé. Fajn je také finanční podpora při studiu a možnost vyzkoušet si naučené věci v praxi.

Jak probíhá přihlášení

Pošleme ti veškeré info včetně návodu, jak se přihlásit.

email

Pošleme ti e-mail s přehledným postupem

sipka
email

Vyplníš přihlášku a pošleš ji poštou

sipka
email

Přijdeš na zápis

sipka
study

Studuješ!

Zajímá mě to
Díky! Za chvilku ti všechny info ke studiu přijdou na e-mail.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Údaje nejsou sdíleny se společností ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING a.s.